PPP Card

PPP CARD – První protikorupční pomoc

Jedná se o 4 stránkovou kartičku velikosti kreditní karty se základními protikorupčními informacemi, instrukcemi a kontakty.

Smyslem kartičky je umožnit všem, aby případnou korupci dokázali řešit zákonně a maximálně účinně ihned na místě či v případě potřeby, neboť právě korupce ve svém počátku nabízí nejlepší možnost k dopadení a potrestání pachatele. V jakémkoliv dalším kroku se šance na potrestání pachatele rapidně snižuje.

Katastrofální výsledky dlouhodobého průzkumu mezi etablovanými politiky, které ukazují hrubé nedostatky ve znalosti protikorupční problematiky a protikorupčních zákonů, poměrně jasně ukazují smutný fakt, že o korupci víc mluvíme, než-li s ní bojujeme. To ostatně potvrzuje i fakt, že navzdory  neznalosti základních protikorupčních zákonů, dokáží politici o boji s korupcí mluvit nekonečně dlouhou dobu.

Naším cílem není dělat z lidí, natož z politiků, profesionální protikorupčníky, stejně jako smyslem první lékařské pomoci není dělat ze všech kvalifikované lékaře. Nechceme nikomu násilně hustit, jak má myslet, jaký má mít názor a jaká jsou nejlepší protikorupční řešení. Naším cílem je lidem ukázat jednoduchá fakta, jak si nejlépe poradit s korupčníkem či reálnou korupcí a to i po legislativní stránce a v neposlední řadě nabídnout klíčová protikorupční témata k diskuzi.

Návrh kartičky je již připraven a v současné době šetříme na výrobu prvních několik tisíc kusů, které budeme rozdávat politikům všech úrovní, ale i široké veřejnosti a nově také ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje, i v hokejovém prostředí. Pokud se Vám náš nápad PPP Card líbí, budeme rádi za jakýkoliv finanční příspěvek na jejich výrobu a distribuci. Firmám nabízíme možnost propagace na titulní straně  PPP Card v zápatí (viz náhled).

Instrukce k případným finančním darům zde: http://loveckorupcniku.cz/podporte-nas/podpora-lovcu-korupcniku/

 

PPP CARD1.2

PPP CARD 3.4