Nekalosti Miloslava Ransdorfa

Nekalosti Miloslava Ransdorfa

Podařilo se nám získat exklusivní videonahrávku se skandálním svědectvím Heleny Suché, která je vedoucí kanceláře Miloslava Ransdorfa. Helena Suchá, zcela otevřeně hovoří o značných problémech svého šéfa, které sama popsala tak, že „7 let nedělala nic jiného, než tahala svého šéfa z průserů“.

Svědectví Heleny Suché, totiž nabízí pohled na několik problémů provázející Miloslava Ransdorfa už řadu let. Tedy nejen jeho problematický a zatajený blízký vztah s kontroverzní osobou Miloslava Jadrného (bývalého elitního vyšetřovatele, dnes obžalovaného v kauze padělaných obrazů), ale taktéž odkrývá informace o dluzích europoslance a následných exekucích a jejich „zázračném“ splacení Helenou Suchou a právníkem, možný protiprávní příjem (jako europoslanci jsou mu zapovězeny příjmy z podnikatelské činnosti), zřejmé povědomí o podvodech s padělky obrazů a mnoho dalších problémů, které jsou na poměrně úspěšného politika, doslova zarážející.

Obsáhlé shrnutí naší investigativní práce vč. videa a volného přepisu zde: http://loveckorupcniku.cz/jaka-je-pravda-o-miloslavu-ransdorfovi/

Miloslav Ransdorf bohužel neočekávaně údajně podlehl zdravotním potížím, nicméně věříme, že na základě našich materiálů, dostihne spravedlnost další možné spolupachatele.